Nowość REECO CLEANROOM na targach PCI Days
Grupa RENEX pod swoją marką REECO zaprezentowała swoją ofertę CLEANROOM na Targach Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. W ramach wydarzenia zaprezentowano również nowość w ofercie – Strefy Mobilne Cleanbox.
2022-06-27, 14:18

W dniach 22 – 23 czerwca w Centrum Konferencyjnym EXPO XXI w Warszawie odbyły się Targi Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2022.

W toku wydarzenie Grupa RENEX, pod swoją marką REECO zaprezentowała przekrój produktów dedukowanych branży laboratoryjnej, medycznej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Kluczowym elementem stoiska była nowość w ofercie – Strefa Mobilna Cleanbox.

Mobilne strefy czyste Cleanbox pozwalają na wydzielenie specjalnej strefy czystej w celu podwyższenia klasy czystości na pewnym obszarze funkcjonującego już pomieszczenia typu cleanroom lub wyznaczenia obszaru o zagwarantowanym poziomie czystości dla pracy urządzeń. W pierwszym przypadku rozwiązanie to znajduje zastosowanie np. w sytuacjach kiedy konieczne jest wydzielenie laboratoriów pomiarowych czy też stworzenie strefy do pracy z półproduktami. W drugim w przypadku przy pracy np. maszyn naprawiających ekrany LCD. Zaletą rozwiązania jest możliwość szybkiej implementacji, która nie wymaga zaawansowanych projektów architektonicznych i ingerencji w strukturę budynku. Co również istotne przestrzenie tego typu mają charakter mobilny, co oznacza że cleanbox może zostać przeniesiony w inne miejsce w ramach zmieniających się potrzeb produkcyjnych czy też badawczych.

W toku wydarzenia zaprezentowano również śluzy towarowe – aktywne i pasywne umożliwiające przekazywanie przedmiotów pomiędzy dwoma strefami o różnym poziomie czystości, oraz podobną w działaniu śluzę osobową typu airshower. Przekrój tych produktów umożliwia, bezpieczny tj. minimalizujący ryzyko kontaminacji, transfer przedmiotów i osób do i ze strefy czystej. 

Dużym zainteresowaniem odwiedzających cieszyła się również oferta odzieży REECO CLEANROOM ESD. Linia tych produktów, dzięki zastosowanym niegenerującym pyłów, przewodzącym materiałom, może być stosowana do pracy w strefach EPA i pomieszczeniach czystych.

Na stoisku nie zabrakło również flagowego produktu marki REECO – Stołu Premium Electric z wysokością blatu regulowaną elektrycznie. Model ten – stanowiący uniwersalne stanowisko pracy jakie może być indywidualnie przystosowywane do wymogów określonej działalności - od wielu lat zdobywa coraz szersze uznanie wśród szerokiego spektrum podmiotów – w tym tych z reprezentujących branże laboratoryjną, badawczą, medyczną, kosmetyczną i farmakologiczną.

Grupa RENEX specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowej oferty dedykowanej branży produkcji elektroniki oraz branżom pokrewnym. Grupa specjalizuje się m.in. w dostarczaniu szerokiego zakresu wyposażenia dla stref EPA oraz cleanroom – w tym własnej produkcji mebli oraz odzieży marki REECO. Ponadto Grupa świadczy usługi doradcze, szkoleniowe oraz serwisowe z zakresu wszystkich dostarczanych produktów, produkcji elektroniki, robotyki i automatyzacji.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX.

Więcej na www.renex.pl

 

KONTAKT / AUTOR
Szymon Kącki
specjalista ds. marketingu
RENEX
+48 605 614 630
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.