RENEX Group dystrybutorem Arcadii
Grupa RENEX poinformowała o nawiązaniu współpracy dystrybucyjnej firmą Arcadia – włoskim producentem specjalistycznych rozwiązań magazynowych.
2022-06-14, 09:45

Firma Arcadia jest producentem specjalistycznych systemów magazynowych. Tworzone przez nią rozwiązania służą optymalizacji zarządzania zasobami w produkcji elektroniki.

Jak podkreślają przedstawiciele firmy Arcadia, celem tej prężnie rozwijającej się i zdobywającej renomę firmy z Bottagny w północnych Włoszech jest projektowanie i produkcja systemów upraszczających i zwiększających wydajność i efektywność procesów produkcyjnych firm działających w branży SMT.

Arcadia tworzy obecnie światową sieć dystrybutorów swoich produktów i systemów wchodząc we współprace z wybranymi podmiotami specjalistycznymi działającymi na rynkach europejskim i południowo-amerykańskim.

MATERIAŁ VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=dWZUF9d8GFQ

„Współpraca jaką nawiązujemy rozszerzy naszą ofertę w zakresie systemów magazynowania komponentów SMT. Uważamy, że ten zakres rozwiązań jest kluczowy dla branży produkcji elektroniki i stanowi jedno z najważniejszych wyzwań stawianych przed tą branżą. Optymalizacja produkcji, z użyciem najnowszych narzędzi – zarówno tych fizycznych jak i oprogramowania – w coraz większym stopniu wyznacza standardy konkurencyjności. Ufamy, że wchodzące do naszej oferty produkty marki Arcadia – wysoko oceniane przez naszych specjalistów – przyczynią się do rozwoju wielu polskich przedsiębiorstw. Już teraz nasi przedstawiciele są gotowi do opracowywania z ich użyciem rozwiązań dla zainteresowanych przedsiębiorców.” - komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić – właściciele RENEX Group.

Do oferty Grupy RENEX wchodzi między innymi opracowany przez firmę Arcadia system Archimedes obejmujący specjalistyczne regały i wózki magazynowe do przechowywania komponentów SMT. Jego główną funkcją jest wsparcie pracowników produkcji w opracowywaniu list potrzebnych komponentów, określenie ich położenia w magazynie, ułatwienie ich pobrania i odłożenia nadmiaru po zakończeniu produkcji w odpowiednie miejsce. Tym samym rozwiązanie pozwala na skrócenie czasu pracowników potrzebnego na przygotowanie się do przezbrojenia urządzeń w toku produkcji, co w konsekwencji zwiększa wydajność i redukuje ryzyko związane z możliwymi przestojami spowodowanymi złą organizacją magazynu.

Grupa RENEX specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowej oferty dedykowanej branży produkcji elektroniki oraz branżom pokrewnym, dostarczając wyposażenie i świadcząc usługi doradcze, szkoleniowe oraz serwisowe z zakresu wszystkich dostarczanych produktów, produkcji elektroniki, robotyki i automatyzacji. 

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX.

Więcej na www.renex.pl

KONTAKT / AUTOR
Szymon Kącki
specjalista ds. marketingu
RENEX
+48 605 614 630
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.