Grupa RENEX na Evertiq Expo Berlin
Grupa RENEX wzięła udział w targach Evertiq Expo Berlin. Była to pierwsza edycja tych znanych wydarzeń branży elektronicznej zorganizowana w tym mieście.
2022-06-07, 15:49

Targi Evertiq są wydarzeniami dedykowanymi branży projektowania i produkcji elektroniki organizowanymi w szeregu europejskich miast od ponad dziesięciu lat.

W ramach rozwoju marki REECO na rynkach europejskich, Grupa RENEX zaprezentowała na wydarzeniu jeden z najpopularniejszych modeli swojej marki - Stół Antystatyczny REECO Premium Electric. Dzięki temu odwiedzający stoisko mieli możliwość zapoznania się z jakością i rozwiązaniami modułowymi całego Systemu Mebli REECO, jak również unikatową dla tego modelu elektryczną regulacją wysokości blatu.

„Rozwiązania jakie zaprezentowaliśmy cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników z Niemiec i innych krajów europejskich. Jest to dla nas znaczące, gdyż sprzedaż zagraniczna stanowi bardzo istotny element obecnej jak i przyszłej linii rozwoju zarówno naszej marki REECO jak i całej Grupy RENEX. Już teraz widzimy, że wytwarzane i oferowane przez nas produkty z dużym powodzeniem mogą konkurować jakościowo, innowacyjnie i cenowo z rozwiązaniami zagranicznymi. Z tego powodu kluczowe znaczenie ma dla nas działalność rozwijająca świadomość naszej marki na rynkach europejskich i światowych – taka jak udział w targach Evertiq w Berlinie.” Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić – właściciele Grupy RENEX.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zaprezentowany na targach konfigurator mebli przemysłowych REECO pozwala na wirtualne a przy tym proste tworzenie za pośrednictwem strony www.reeco.info indywidualnych stanowisk pracy - precyzyjnie dopasowanych do potrzeb użytkownika.

Meble Antystatyczne REECO – to linia specjalistycznych mebli przemysłowych. Linia została opracowana z myślą o branży produkcji i naprawy elektroniki, choć obecnie, ze względu na swoją jakość, zdobywa coraz większą popularność wśród odbiorców z innych branż. Meble mają stalową konstrukcję pokrytą powłokami o właściwościach antystatycznych. Dzięki temu mogą być stosowane w tzw. strefach EPA, w jakich produkuje i naprawia się elektronikę redukując ryzyko uszkodzeń w wyniku wyładowań elektrostatycznych. Meble przemysłowe REECO mają strukturę modułową dzięki czemu mogą być dowolnie przystosowywane do wymogów danego środowiska pracy. Jednym z flagowych elementów tej serii produktów jest Stół Antystatyczny Premium Electric z wysokością blatu regulowaną elektrycznie. Pozwala to na tworzenie przestrzeni ergonomicznych redukujących ryzyko schorzeń zawodowych i cechujących się dużą wydajnością procesu. Modułowość połączona z utrzymywaną spójną na przestrzeni lat jakością i dostępnością oferty pozwala użytkownikom na dalsze rozbudowywanie i modyfikowanie swoich przestrzeni pracy wraz z ich zmieniającymi się potrzebami.

 

KONTAKT / AUTOR
Szymon Kącki
specjalista ds. marketingu
RENEX
+48 605 614 630
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.