Grupa RENEX na targach Amper
Grupa RENEX wzięła udział w targach Amper. Wydarzenie odbyło się w dniach 17-20 maja w Brnie.
2022-05-26, 16:54

Targi Amper są wydarzeniem dedykowanym branży elektrotechnicznej i elektronicznej. W tegorocznej – 28 już edycji wzięło udział 570 wystawców z 27 krajów.

Grupa RENEX w kooperacji ze swoimi partnerami z Czech i Słowacji – firmami P2J i ELPRO - zaprezentowała na wydarzeniu opracowaną i produkowaną przez siebie w Polsce serię antystatycznych, modułowych mebli REECO.

Odwiedzający stoisko mieli możliwość zapoznania się aż z czterema przykładowymi konfiguracjami stołów przemysłowych opartych na tym systemie, a co za tym idzie z założeniami i zaletami całej serii mebli REECO, które poprzez swoją modułowość pozwalają na tworzenie ergonomicznych, indywidualnie dopasowanych, wydajnych stanowisk i przestrzeni pracy.

W prezentacji nie zabrakło flagowego modelu serii - Stołu Antystatycznego REECO Premium Electric – o regulowanej elektrycznie wysokości blatu. Rozwiązanie to pozwala użytkownikowi na częste zmiany pozycji pracy pomiędzy siedzącą a stojącą, co redukuje ryzyko schorzeń zawodowych. Funkcja ta pozwala również na łatwe przystosowanie stanowiska do wymogów konkretnej osoby czy zadania.

„Widzimy duże zainteresowanie naszymi meblami w pełni polskiej produkcji na rynkach europejskich i to wydarzenie to potwierdziło. Nasze rozwiązania przyciągały uwagę odwiedzających zarówno z branży elektronicznej – szukających wyposażenia typowo dla stref EPA, jak i przedstawicieli innych branż, którzy dostrzegali duży potencjał oferowanych przez nas modułowych i wysokiej jakości elementów. Jesteśmy dumni, że polska marka jest doceniana przez specjalistów z całej Europy i nie tylko.” Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić – właściciele Grupy RENEX.

Na targach został również zaprezentowana nowość - konfigurator mebli przemysłowych REECO. To multimedialne, inteligentne narzędzie pozwala na wirtualne i intuicyjne tworzenie za pośrednictwem strony www.reeco.info indywidualnych stanowisk pracy - precyzyjnie dopasowanych do potrzeb użytkownika.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Meble Antystatyczne REECO – to linia specjalistycznych mebli przemysłowych. Linia została opracowana z myślą o branży produkcji i naprawy elektroniki, choć obecnie, ze względu na swoją jakość, zdobywa coraz większą popularność wśród odbiorców z innych branż. Meble mają stalową konstrukcję pokrytą powłokami o właściwościach antystatycznych. Dzięki temu mogą być stosowane w tzw. strefach EPA, w jakich produkuje i naprawia się elektronikę redukując ryzyko uszkodzeń w wyniku wyładowań elektrostatycznych. Meble przemysłowe REECO mają strukturę modułową dzięki czemu mogą być dowolnie przystosowywane do wymogów danego środowiska pracy. Jednym z flagowych elementów tej serii produktów jest Stół Antystatyczny Premium Electric z wysokością blatu regulowaną elektrycznie. Pozwala to na tworzenie przestrzeni ergonomicznych redukujących ryzyko schorzeń zawodowych i cechujących się dużą wydajnością procesu. Modułowość połączona z utrzymywaną spójną na przestrzeni lat jakością i dostępnością oferty pozwala użytkownikom na dalsze rozbudowywanie i modyfikowanie swoich przestrzeni pracy wraz z ich zmieniającymi się potrzebami.

 

KONTAKT / AUTOR
Szymon Kącki
specjalista ds. marketingu
RENEX
+48 605 614 630
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.