Grupa RENEX na TEK Day
Grupa RENEX wzięła udział w pierwszych targach TEK Day. Wydarzenie odbyło się w dniu 31 marca 2022 we Wrocławiu.
2022-04-07, 20:55

TEK Day jest wydarzeniem dedykowanym branży projektowania i produkcji elektroniki. W tegorocznej – pierwszej edycji wzięło udział 70 wystawców.

Grupa RENEX zaprezentowała na wydarzeniu flagowy model swojej marki - Stół Antystatyczny REECO Premium Electric oraz możliwości udostępnionego w niedawnym czasie konfiguratora mebli REECO. Dzięki tym elementom odwiedzający stoisko mogli zapoznać się z założeniami i zaletami całej serii mebli REECO, które poprzez swoją modułowość pozwalają na tworzenie ergonomicznych, indywidualnie dopasowanych a co za tym idzie wydajnych stanowisk jak i przestrzeni pracy.

„Cieszyliśmy się widząc duże zainteresowanie naszym stoiskiem i zaprezentowanymi przez nas rozwiązaniami. Naszym przedstawicielom szczególnie miło było rozmawiać z powracającymi, zadowolonymi wieloletnimi użytkownikami naszych mebli i słyszeć słowa uznania co do jakości naszych produktów. Taka ocena jest dla nas największą nagrodą. Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie naszego stoiska. ” Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić – właściciele Grupy RENEX.

Zaprezentowany na targach konfigurator mebli przemysłowych REECO pozwala na wirtualne a przy tym proste tworzenie za pośrednictwem strony www.reeco.info indywidualnych stanowisk pracy - precyzyjnie dopasowanych do potrzeb użytkownika.

Meble Antystatyczne REECO – to linia specjalistycznych mebli przemysłowych. Linia została opracowana z myślą o branży produkcji i naprawy elektroniki, choć obecnie, ze względu na swoją jakość, zdobywa coraz większą popularność wśród odbiorców z innych branż. Meble mają stalową konstrukcję pokrytą powłokami o właściwościach antystatycznych. Dzięki temu mogą być stosowane w tzw. strefach EPA, w jakich produkuje i naprawia się elektronikę redukując ryzyko uszkodzeń w wyniku wyładowań elektrostatycznych. Meble przemysłowe REECO mają strukturę modułową dzięki czemu mogą być dowolnie przystosowywane do wymogów danego środowiska pracy. Jednym z flagowych elementów tej serii produktów jest Stół Antystatyczny Premium Electric z wysokością blatu regulowaną elektrycznie. Pozwala to na tworzenie przestrzeni ergonomicznych redukujących ryzyko schorzeń zawodowych i cechujących się dużą wydajnością procesu. Modułowość połączona z utrzymywaną spójną na przestrzeni lat jakością i dostępnością oferty pozwala użytkownikom na dalsze rozbudowywanie i modyfikowanie swoich przestrzeni pracy wraz z ich zmieniającymi się potrzebami.

KONTAKT / AUTOR
Szymon Kącki
specjalista ds. marketingu
RENEX
+48 605 614 630
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.