Nowe stacje lutownicze PACE
Grupa RENEX, działając jako dystrybutor PACE, poinformowała o wprowadzeniu na rynek trzech nowych stacji lutowniczych. Dostępne od tego roku modele to MBT 360, ST 35 i ST 125.
2022-03-16, 09:32

Firma PACE – globalny producent urządzeń dla branży produkcji i naprawy elektroniki wprowadza na rynek trzy nowe modele stacji lutowniczych. Dla odbiorców w Polsce i na świecie dostępne od tego roku będą modele MBT 360, ST 35 i ST 125.

MBT 360 jest nowym urządzeniem w bardzo popularnej serii profesjonalnych stacji naprawczych przeznaczonych do demontażu i montażu elementów SMD i PTH. Urządzenie dzięki wbudowanemu dwufunkcyjnemu kompresorowi i obsługiwanym specjalistycznym rączkom pozwala zarówno na pracę w trybie hot air jak i na zasysanie lutowia i oczyszczanie punktów lutowniczych, co ma kluczowe znaczenie przy tego typu pracach. Zastosowane funkcje ISB i automatycznego wyłączania wydłużają okres żywotności grotów nawet 6 – krotnie i zmniejszają koszty eksploatacji.

ST 35 jest wydajnym kosztowo modelem cyfrowej stacji lutowniczej. Zastosowana w tym urządzeniu technologia SensaTemp® opracowana przez PACE maksymalizuje transfer ciepła w bezpiecznych, niskich i stabilnych temperaturach. Nowe stacje lutownicze są przy tym kompaktowe i zostały zaprojektowane tak by można go je ustawiać jed na drugim oszczędzając miejsce i zwiększając ergonomię stanowiska pracy.

Nowe urządzenie ST 125 jest natomiast rozwiązaniem uniwersalnym przeznaczonym dla użytkowników realizujących zróżnicowane projekty montażu, demontażu i naprawy. Lutownica PACE pozwala na pracę – lutowanie, odlutowanie i usuwanie – z szerokim spektrum komponentów. System jest standardowo wyposażony w opatentowaną  technologię pompy Hi-Flo Snap-Vac®, która zapewnia szybkie i czyste usuwanie lutu z każdego złącza przelotowego lub powierzchniowego.

„Nowe modele rozszerzają bogatą ofertę jednego z naszych najstarszych partnerów zagranicznych – firmy PACE. Stacje lutownicze tej marki cieszą się zasłużoną renomą wśród specjalistów w Polsce jako urządzenia bardzo trwałe – często bezawaryjnie służące przez kilkanaście i więcej lat. Jeszcze stosunkowo niedawno mieliśmy okazję rozmawiać na ten z jednym z naszych Klientów, który użytkował stację tej serii w swojej firmie przez 23 lata. Dystrybucja tak niezawodnych produktów wpisuje się w misję naszej firmy dostarczania najnowocześniejszych światowych rozwiązań do polskiej i środkowo-europejskiej branży produkcji i naprawy elektroniki i co za tym idzie wspieranie jej rozwoju”. Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić i Pan Predrag Topić – właściciele Grupy RENEX.

Materiał video: https://www.youtube.com/watch?v=OVd4D-PH9d0

Produkty PACE – oraz pozostałe urządzenia szerokiej oferty RENEX można wypróbować w CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWYM i DEMOROOM RENEX we Włocławku.

 

Doradcy Techniczno–Handlowi RENEX dysponujący urządzeniami demonstracyjnymi, nieodpłatnie przeprowadzają też u klientów prezentację produktów, tak aby wybrać optymalne rozwiązanie.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu dth@renex.pl

Więcej na www.renex.pl

 

 

 

KONTAKT / AUTOR
Szymon Kącki
specjalista ds. marketingu
RENEX
+48 605 614 630
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.