Nagroda za Szczególne Osiągnięcia dla Grupy RENEX
Grupa RENEX poinformowała o przyznaniu jej przez YAMAHA Robotics Nagrody Special Achievement w sferze robotyki przemysłowej.  
2022-03-03, 14:50

Podczas dorocznego spotkania YAMAHA przyznane zostały nagrody dla wyróżniających się partnerów firmy. W toku projektu oceniono działania podjęte przez wszystkie podmioty prowadzące działalność dystrybucyjną we współpracy z YAMAHA w Europie w 2021 roku.

Dzięki cyfrowej formule w wydarzenie zaangażowani byli zarówno przedstawiciele YAMAHA z europejskiego biura firmy w Niemczech, jak i Centrali w Japonii.

Grupa RENEX będąca partnerem i dystrybutorem YAMAHA na Polskę, Bałkany i Rumunię, została odznaczona Nagrodą za Szczególne Osiągnięcia – Special Achievement Award w uznaniu ciągłego i szybkiego wzrostu bazy klientów i zaangażowania w specjalistyczne szkolenia.

Jak podkreśla YAMAHA w swojej informacji prasowej nagroda promuje nowe inicjatywy mające na celu wsparcie sieci sprzedaży w zakresie automatyki fabrycznej.

"Pracowaliśmy razem, aby dostarczyć pomysłowe rozwiązania i w zamian osiągnęliśmy doskonałe wyniki. Dzięki wzmocnieniu wsparcia i dalszemu budowaniu naszej obecności na rynku, mamy nadzieję na dalszy wzrost w nadchodzącym roku." komentował Yasushi Miyake, Dyrektor Europejskiej YAMAHA Motor Europe IM business.

W toku wydarzenia transmitowano również na żywo z Japonii prezentacje dotyczące najnowszych osiągnięć technicznych YAMAHA: w tym robotów jednoosiowych, SCARA i LCMR200 w symulacji montażu baterii. Seria liniowych modułów transportowych LCMR200 została rozszerzona o jednostkę cyrkulacji poziomej, która zwiększa przepustowość i elastyczność systemu w przypadku układów obejmujących wiele pasów ruchu. Jednostka ta umożliwia łatwe przemieszczanie wózków (zwanych również karetkami) LCMR200 pomiędzy torami, co pozwala na pracę bez przerw.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyznanej nam nagrody. Zauważony przez YAMAHA poprzez tę nagrodę wzrost bazy klientów, jak również nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości szkoleń. Jesteśmy przekonani, że dla dostarczania najwyższej jakości usług kluczowe znaczenie ma zarówno dobranie odpowiednich rozwiązań na etapie inwestycji jak i odpowiednie przeszkolenie operatorów nowych urządzeń i linii produkcyjnych, tak by mogli w pełni wykorzystywać ich potencjał w przyszłości. W tym celu stworzyliśmy CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWE RENEX – i jedną z jego jednostek AUTORYZOWANE CENTRUM SZKOLENIOWE YAMAHA. Co ciekawe – dzięki zgromadzonym w tym ośrodkom zasobom wiedzy i infrastruktury – szkoleni są tam nawet sami specjaliści YAMAHA. W perspektywie przyznanej nagrody, z dużym uśmiechem możemy się domyślać, że są oni zadowoleni z poziomu dostarczanych przez nas szkoleń.” Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić i Pan Predrag Topić  - właściciele Grupy RENEX.

Jest to już kolejna nagroda przyznana Grupie RENEX przez firmę YAMAHA. Ubiegłoroczne spotkanie przedstawicieli przyniosło polskiej firmie wyróżnienie Most Valuable Distributor Award, a tym samym tytuł Najlepszego Dystrybutora Robotów YAMAHA w Europie. Ponadto w ostatnich tygodniach Specjalista Grupy RENEX uzyskał trzecie miejsce w zawodach wyłaniających najlepszego inżyniera serwisu YAMAHA na świecie.

Więcej o CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWYM RENEX w poniższych materiałach video:

Więcej na www.renex.pl

 

 

 

KONTAKT / AUTOR
Szymon Kącki
specjalista ds. marketingu
RENEX
+48 605 614 630
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.