Grupa RENEX dystrybutorem CRM SYNERGIES
Grupa RENEX poinformowała o nawiązaniu nowej współpracy dystrybucyjnej z CRM SYNERGIES.
2022-03-02, 14:39

Założona w 1996 roku hiszpańska firma CRM SYNERGIES jest obecnie jednym z wiodących, światowych producentów wysokiej jakości wyrobów lutowniczych, a także jednym z najważniejszych producentów cyny w Europie.

Oferta firmy przeznaczona dla branży produkcji elektroniki obejmuje szerokie spektrum stopów spoiw wykonanych z wysokiej jakości materiałów pierwotnych. Produkty dostępne są m.in. w formie kulek, sztab czy tzw. preform.

Ponadto CRM SYNERGIES oferuje szeroką gamę drutów lutowniczych z różnymi rodzajami rdzeni topnikowych, dostosowanych do większości zastosowań spawania ręcznego i zrobotyzowanego w różnych obszarach rynku: elektronicznym, elektrycznym, motoryzacyjnym. Co istotne produkty te mogą być również opracowywane i produkowane na indywidualne zamówienie.

Ponad ofertę spoiw firma dostarcza również płynne topniki. Ich szeroka gama została opracowana z myślą o zapewnieniu doskonałej zwilżalności, a co za tym idzie wysokiej niezawodności. Co istotne produkty są zgodne z wymogami środowiskowymi IPC-J-STD-004.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązanej właśnie współpracy z firmą CRM SYNERGIES. Jest to kolejna sfera i zakres produktów jakie rozszerzą naszą kompleksową ofertę kierowaną do branży produkcji i naprawy elektroniki. Kluczowym jest dla nas dostarczanie technologii i rozwiązań na najwyższym światowym poziomie”. Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić i Pan Predrag Topić.

Jak podkreślają przedstawiciele Grupy RENEX, w zakresie nowych produktów CRM SYNERGIES, tak samo jak w zakresie całej oferty RENEX, dostępne dla zainteresowanych stron będą również usługi doradcze i szkoleniowe realizowane przez CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWE RENEX, pozwalające na pełne wykorzystanie właściwości spoiw i topników w procesach produkcji pakietów elektronicznych.

Więcej na www.renex.pl

KONTAKT / AUTOR
Szymon Kącki
specjalista ds. marketingu
RENEX
+48 605 614 630
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.