YAHAMA prezentuje Mistrzów - na podium inżynier z Grupy RENEX
YAMAHA SMT Europe zaprezentowała Mistrzów niedawnych zawodów World SMT Engineer Grand Prix, w tym specjalistę Grupy RENEX – Pawła Malinowskiego.
2022-02-22, 13:23

Jak poinformowała YAMAHA w informacji prasowej, celem akcji było wyłonienie najlepszego wsparcia klienta z globalnej sieci dystrybucji. W wydarzeniu rozgrywanym online z siedziby YMC w Japonii rywalizowało aż 91 inżynierów z 13 krajów.

Uczestnicy wykazali się wiedzą i umiejętnościami w serii testów obejmujących tworzenie danych PCB linii produkcyjnej, programowanie, analizę problemów i zdalną obsługę maszyn.

Tylko dwóch specjalistów z europejskiego obszaru YAMAHA zakwalifikowało się do globalnych finałów. Paweł Malinowski z Grupy RENEX ostatecznie zdobył nagrodę specjalną za Wsparcie Klienta i zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Gökhan Asan z Turcji zajął czwarte miejsce.

Gratulując obu inżynierom, Ralf Keller, Dyrektor Generalny YAMAHA Motor Robotics Europe, powiedział: "Ich znakomite wyniki pokazują doskonałość naszej sieci i z niecierpliwością czekam, aż jeszcze więcej inżynierów naszych agentów z całej Europy podejmie wyzwanie w przyszłym roku."

World SMT Engineer Grand Prix odzwierciedla zasoby globalnej sieci YAMAHA Motor Robotics i ukazuje wsparcie dostępne dla klientów na całym świecie ze strony kompetentnych, zaangażowanych, wyedukowanych i doświadczonych inżynierów. Konkurs, który odbył się po raz drugi, powróci w przyszłym roku i jest otwarty dla wszystkich inżynierów dystrybutorów i przedstawicieli YAMAHA Motor Robotics.

Paweł Malinowski – na co dzień jest Kierownikiem Działu Serwisu Grupy RENEX działającego w ramach CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWEGO RENEX. Wraz ze swoim zespołem dostarcza wsparcie serwisowe, doradcze i szkoleniowe Klientom i Partnerom RENEX, tak by mogli  w jak najpełniejszym wymiarze wykorzystywać potencjał swoich urządzeń i linii produkcyjnych.

W lutym 2021 roku Grupie RENEX został przyznany tytuł YAMAHA Best Service Provider Award.  Grupa została wtedy doceniona za najlepszy w skali Europy poziom usług związanych z serwisem dostarczanych urządzeń, ich instalacją i przeprowadzanymi szkoleniami w zakresie montażu oraz inspekcji komponentów SMT.

W ramach świadczenia najwyższego poziomu usług, Grupa RENEX stworzyła CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWE i DEMOROOM RENEX. W tych przestrzeniach zainteresowani z pomocą doświadczonych inżynierów RENEX mogą dobrać odpowiednie dla ich procesów urządzenia i przetestować je na miejscu – również na własnych komponentach i podzespołach. Specjaliści RENEX prowadzą tu również szeroki zakres usług doradczo-szkoleniowych pozwalających na jak najpełniejsze wykorzystanie możliwości linii produkcji pakietów elektronicznych.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX Group – dth@renex.pl.

Więcej na www.renex.pl

 

 

KONTAKT / AUTOR
Szymon Kącki
specjalista ds. marketingu
RENEX
+48 605 614 630
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.