Targi Productronica 2021 - Grupa RENEX podsumowała sfery współpracy zagranicznej w 2021 roku
Grupa RENEX opublikowała materiał wideo omawiający projekty i sfery współpracy z kluczowymi partnerami zagranicznymi w 2021 roku.  
2022-02-07, 13:50

W zrealizowanym w toku niedawnych Targów Productronica w Monachium materiale wideo, Grupa RENEX omawia sfery współpracy z jej kluczowymi partnerami zagranicznymi. W materiale uwzględniono takie światowe marki dostarczające wyposażenie i zaplecze dla branży elektronicznej jak YAMAHA, HELLER, IPC, SOLDERSTAR, PACE, JBC, TAGARNO i MICROCARE.

„Współpraca z globalnymi markami jest jednym z filarów naszej działalności. Kluczowym jest dla nas dostarczanie kompleksowego wsparcia dla branży elektronicznej – to jest obejmującego pełen zakres produktów i usług na najwyższym światowym poziomie. Dużą część tej misji realizujemy we własnym zakresie dostarczając produkty własnej produkcji jak meble, odzież, roboty i wyposażenie marki REECO, działalność CLEANROOM oraz CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWE RENEX. Pozostałą część misji urzeczywistniamy natomiast poprzez współpracę i dostarczanie na rynek polski i środkowo-europejski produktów największych i najbardziej uznanych światowych marek. (…) Ostatnie targi Productronica były dla nas okazją do spotkania się i podsumowania wraz z naszymi światowymi partnerami sfer naszej współpracy i sukcesów, jakie przyniósł rok 2021”. Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić – właściciele Grupy RENEX.

Materiał video - https://youtu.be/eTfNFFbcDuk

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Na Targach Productronica Grupa RENEX zaprezentowała trzy modele robotów: Robota Lutowniczego REECO, Robota Dozującego REECO oraz Robota Lakierującego REECO. Sekcja ta pozwoliła zobrazować możliwości działania tych urządzeń w różnych aplikacjach na przykładzie ich działania w produkcji pakietów elektronicznych. Jej kluczowym elementem była prezentacja możliwości Robota Lutowniczego w zakresie automatyzacji procesu lutowania przewlekanego płytek PCB. Ponadto zostało zaprezentowane działanie i szeroki zakres aplikacji Robota Dozującego w oparciu o pompę wolumetryczną. Urządzenie to pozwala na aplikowanie substancji o dużej lepkości, takich jak kleje czy silikony. Prezentacji dopełnił Robot Lakierujący – którego jedną z funkcji jest nakładanie powłok typu conformal coating, które są coraz szerzej stosowane do zabezpieczania pakietów elektronicznych przed warunkami zewnętrznymi.

Prezentacja została również rozbudowana o elementy z zakresu Urządzeń REECO - transportery liniowe – nazywane również conveyorami. Urządzenia tego typu pozwalają na rozbudowywanie linii produkcyjnych w oparciu o Roboty REECO i jednostki innych producentów.

 

Odwiedzający Targi mieli również możliwość zapoznania się z ofertą Mebli Antystatycznych REECO. Ta linia specjalistycznych mebli przemysłowych została opracowana z myślą o branży produkcji i naprawy elektroniki, choć obecnie, ze względu na swoją jakość, zdobywa coraz większą popularność wśród odbiorców z innych branż. Produkty tej linii oparte są o stalową konstrukcję pokrytą powłokami o właściwościach antystatycznych, co sprawia, że mogą być stosowane w tzw. strefach EPA, w jakich produkuje i naprawia się zaawansowaną elektronikę. Na Targach została zaprezentowana modułowość i kompatybilność Mebli REECO – cechy pozwalające na tworzenie ergonomicznych przestrzeni pracy, które redukują ryzyko schorzeń zawodowych i zwiększają wydajność procesu. Ponadto dzięki tym cechom oraz utrzymywanej na przestrzeni lat spójnej jakości i dostępności oferty użytkownicy mają możliwość płynnego rozbudowywania i modyfikowania swoich przestrzeni pracy. Na stoisku Grupy RENEX dostępny był między innymi jeden z flagowych elementów tej serii - Stół Antystatyczny Premium Electric z wysokością blatu regulowaną elektrycznie.

 

Więcej na www.renex.pl

KONTAKT / AUTOR
Szymon Kącki
specjalista ds. marketingu
RENEX
+48 605 614 630
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.