Grupa RENEX sponsorem WOŚP
Grupa RENEX była sponsorem Włocławskiego Sztabu WOŚP.
2022-02-01, 12:42

W niedzielę, 30 styczna odbył się 30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna akcja charytatywna odbyła się na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Grupa RENEX była sponsorem włocławskiego sztabu WOŚP, który, zgodnie z wyliczeniami na dzień 1 lutego 2022, zebrał kwotę aż 243 510,02 złotych.

„Uważamy, że to jak wiele dobrego zrobiła dla ochrony życia i zdrowa dzieci fundacja Jurka Owsiaka, wspierający ją wolontariusze i darczyńcy jest unikatowe na skalę światową i może być powodem dumy dla nas wszystkich. Cieszymy się, że możemy wspierać tę wspaniałą inicjatywę, choć tą małą cegiełką. Oczywiście nie kończymy jeszcze działań. Na internetowej aukcji Allegro WOŚP dostępny jest jeszcze przez kilka dni do wylicytowania weekendowy pobyt dla dwóch osób we wchodzącym w skład naszej Grupy Hotelu Portofino. Pobyt połączony jest z kolacją degustacyjną w naszej śródziemnomorskiej restauracji, więc mamy nadzieję, że zainteresuje to wszystkich szukających dobrego pomysłu np. na prezent walentynkowy. Przy tym można wesprzeć prawdziwie słuszną sprawę”. komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić - właściciele Grupy RENEX.

Licytacja weekendowego pobytu w hotelu Portofino dostępna jest pod poniższym linkiem:

https://allegro.pl/oferta/sztab-wloclawek-weekend-w-apartamencie-portofino-11753820644

PORTOFINO - Centrum Konferencyjne i Hotel we Włocławku są częścią Grupy RENEX i stanowią zaplecze hotelowe dla uczestników szkoleń i wydarzeń organizowanych w ramach działalności CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWEGO RENEX. W ośrodku działa w pełni wyposażona infrastruktura konferencyjna, hotel oraz restauracja kuchni śródziemnomorskiej.

Więcej na https://portofino.com.pl/

 

KONTAKT / AUTOR
Szymon Kącki
specjalista ds. marketingu
RENEX
+48 605 614 630
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.