Nowość w ofercie RENEX – podłogi Gerflor cleanroom ESD
Grupa RENEX wprowadza do oferty dwa nowe typy wykładzin specjalistycznych do pomieszczeń czystych i stref EPA: MIPOLAM Biocontrol EL5 i Biocontrol ESD+.
2022-01-24, 08:57

 

Nowością w ofercie są dwa modele wykładzin marki Gerflor: Mipolam Biocontrol EL5 i Mipolam Biocontrol ESD+. Nowe produkty zostały opracowane z myślą o tworzeniu podłóg w strefach czystych typu cleanroom, gdzie tworzą nieporowatą, antypoślizgową, odporną na ścieranie i łatwą do czyszczenia powierzchnię. Zastosowany homogeniczny winylowy materiał oraz powłoka typu Evercare charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie i działanie środków chemicznych.

Dzięki temu ułożone z nich podłogi mogą być stosowane w pomieszczeniach czystych do klasy do klasy ISO - 4 i GMP – A włącznie i utrzymują wymagane właściwości nawet w warunkach wysokiego natężenia ruchu.

Jednocześnie wykładziny esd mają właściwości prądoprzewodzące, co pozwala na stosowanie ich w przestrzeniach, gdzie występuje konieczność minimalizacji ryzyka związanego z wyładowaniami elektrostatycznymi – jak np. w strefach EPA. W szczególności dotyczy to modelu Mipolam Biocontrol ESD+ charakteryzującego się wyjątkowo niskimi wartościami ładunków generowanych w wyniku tarcia z obuwiem – nieprzekraczającego 10V.  

Antystatyczne wykładziny mają grubość 2mm i są dostępne są w rolkach o szerokości 2m i maksymalnej długości 20m.

Dwa nowe produkty zostały wprowadzone do oferty jako kontynuacja nawiązanej w październiku ubiegłego roku współpracy dystrybucyjnej pomiędzy grupami RENEX i GERFLOR.

Gerflor Group jest światowym producentem podłóg specjalistycznych. Produkty tej marki znajdują zastosowanie w takich dziedzinach jak służba zdrowia, laboratoria, obróbka żywności czy też nowoczesne technologie. Oferta obejmuje szeroką gamę typów, wzorów i kolorów. Dodatkowo – zależnie od modelu - są one dostępne w kilku systemach mocowania – w tym klejonych do podłoża i rozkładanych jak puzzle.

Grupa RENEX specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowej oferty dedykowanej branży produkcji elektroniki oraz branżom pokrewnym. Grupa specjalizuje się m.in. w dostarczaniu szerokiego zakresu wyposażenia dla stref EPA oraz cleanroom – w tym własnej produkcji mebli oraz odzieży marki REECO. Ponadto Grupa świadczy usługi doradcze, szkoleniowe oraz serwisowe z zakresu wszystkich dostarczanych produktów, produkcji elektroniki, robotyki i automatyzacji. 

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX.

Więcej na www.renex.pl

KONTAKT / AUTOR
Szymon Kącki
specjalista ds. marketingu
RENEX
+48 605 614 630
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.