RENEX z kolejnym tytułem Orły Kształcenia
Grupa RENEX poinformowała, że jej CENTRUM SZKOLENIOWE RENEX EEC po raz drugi z rzędu znalazło się w gronie laureatów plebiscytu Orły Kształcenia.  
2021-12-13, 15:42

Celem rankingu Orły Kształcenia jest wyróżnianie najlepszych firm w branży, które wyznaczają kierunek,  stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, a dzięki temu w pełni realizują potrzeby swoich Klientów. Nagrody przyznawane są wyłącznie na podstawie ocen wystawianych przez uczestników kursów, co sprawia, że de facto stają się oni kapitułą konkursu, a program cechuje się wysoką obiektywnością.

„Przyznanego nam już po raz drugi z rzędu wyróżnienie stanowi dla nas potwierdzenie tego, że wysiłki, jakie wkładamy w profesjonalne przekazywanie wiedzy przynoszą rezultaty. Cieszymy się, że tak wielu zadowolonych Klientów wystawiło nam tak wysokie oceny. Misją całej Grupy RENEX jest dostarczanie kompleksowego wsparcia dla branży elektronicznej. Wierzymy, że kluczem do jej realizowania jest nie tylko dostarczanie wyposażenia, ale przede wszystkim gwarantowanie naszym partnerom właściwego zaplecza technicznego i wiedzy. Składamy najwyższe podziękowania i gratulacje na ręce naszych Trenerów oraz całego Działu Administracyjnego, którzy wspólnie zapracowali na ten sukces.” Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić – właściciele Grupy RENEX.

RENEX ELECTRONICS EDUCATION CENTER to największe i najdłużej działające Autoryzowane Centrum Szkoleniowe IPC w Europie Centralno-Wschodniej, które do tej pory przeszkoliło ponad 30000 specjalistów w Polsce i za granicą. Centrum oferuje szkolenia ze standardów IPC – czyli międzynarodowych norm IPC stosowanych w przemyśle elektronicznym, szkolenia ESA, PACE, oraz szkolenia z zakresu zabezpieczeń antystatycznych, oraz z szerokiego zakresu robotyki – będąc Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym YAMAHA. Grupa RENEX dostarcza również autorskie, indywidualnie opracowywane i dopasowywane do potrzeb Klientów szkolenia z całego – szerokiego zakresu swojej działalności. W centrum szkoleni są specjaliści z całego świata – w tym z największych światowych firm technologicznych. Grupa szczyci się tym, że każdy kurs elektroniki przeprowadzany jest na najwyższej, światowej klasy narzędziach, urządzeniach i robotach dostępnych dla Uczestników i Partnerów w CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWYM RENEX.

<FILM>

Zainteresowanych kursami oraz szeroką ofertą Grupy RENEX zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX – dth@renex.pl

Więcej na www.renex.pl oraz na www.ipctraining.pl/

 

 

 

KONTAKT / AUTOR
Szymon Kącki
specjalista ds. marketingu
RENEX
+48 605 614 630
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.