Grupa RENEX zaprasza na Targi Productronica – 12-15 listopada
Grupa RENEX zaprasza wszystkich odwiedzających Targi Productronica do hali A4 na stoisko 414. Odwiedzającym zostanie zaprezentowana szeroka oferta Grupy RENEX, w tym zakres marki REECO.
2019-11-07, 15:30

Dodatkowo Grupa RENEX, będąca sponsorem Kadry Polski w Lutowaniu zaprasza na stoisko EW-1, gdzie odbędą się Mistrzostwa Europy i Świata w Lutowaniu organizowane przez amerykańskie Stowarzyszenie IPC. Polskę na tym wydarzeniu reprezentować będą tegoroczny Mistrz Polski w Lutowaniu – Jakub Goławski oraz ubiegłoroczny zdobywca tego tytułu – Michał Czerwiec.

Na gości Mistrzostw czeka również wydarzenie specjalne: pojedynek w lutowaniu Człowiek vs Robot. Mistrz Polski w Lutowaniu zmierzy się w dniu 13 listopada z najwyższej klasy robotem lutowniczym REECO. Jest to już drugie tego rodzaju wydarzenie. Pierwsze odbyło się w trakcie tegorocznych Mistrzostw Polski w Lutowaniu kiedy to z czasem lepszym o 3 sekundy nad robotem zwyciężył Michał Czerwiec – Mistrz Polski w Lutowaniu z 2018 roku. Zapowiedź wydarzenia Człowiek vs Robot.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stoiska Grupy RENEX.

KONTAKT / AUTOR
Mateusz Lewandowski
specjalista ds. marketingu
RENEX
+48 692972312
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy