RENEX w Nowej Odsłonie - Promocja z Okazji 30-lecia
Grupa RENEX zaprezentowała nową stronę internetową. Nowością jest rozbudowany sklep już teraz obejmujący 3500 produktów – od tych najprostszych – jak stacje lutownicze i materiały zużywalne po zaawansowane roboty przemysłowe. Całość została oparta o przejrzysty i intuicyjny interface, dzięki czemu, mimo ogromnej ilości pozycji, łatwo odnajdziemy produkty i informacje, których potrzebujemy.
2019-07-24, 10:00

Oprócz segmentu sklepu, strona zawiera również część informacyjną przedstawiającą struktury Grupy RENEX, jej działalność i założenia. RENEX podkreśla, że nowa strona internetowa wpisuje się w dynamiczny rozwój Grupy i wynika z dążenia do zachowania najwyższej jakości świadczonych przez nią usług.

Wpisując się w oczekiwania współczesnych odbiorców wszystkie funkcjonalności strony są w pełni dostępne zarówno w trybie desktopowym jak i mobilnym.

www.renex.pl

[zobacz film]

PROMOCJA RENEX

Grupa RENEX ogłasza promocję -30% na wszystkie narzędzia ręczne dostępne na jej nowej stronie internetowej. Promocja będzie obowiązywać tylko 30 lipca i została zaplanowana z okazji 30-lecia działalności.

Na stronę zapraszamy już dziś - dobrze już zapełniać koszyk, ale z zamówieniem zdecydowanie lepiej poczekać do 30 lipca.

https://sklep.renex.pl

KONTAKT / AUTOR
Szymon Kącki
specjalista ds. marketingu
RENEX
+48 605 614 630
ZAŁĄCZNIKI
banerr-nsr.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy